D-laget möter följande lag

Spelprogram 2018-2019 D-lag Västgötaserien Div 4

OMGÅNG  1  TORSDAG  6  SEPTEMBER
 
09:30 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA D-VARAB XX-XX
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING D-TEN LANES A XX-XX
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM C-TÖREBODA C XX-XX
10:00 LIDKÖPINGS BOWLINGHALL LIDKÖPING C-HJO B XX-XX
11:40 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-RV TIBRO D XX-XX
 
OMGÅNG  2  TORSDAG  20  SEPTEMBER
 
10:00 TEN LANES SKÖVDE TEN LANES A-RV TIBRO D XX-XX
10:00 VARA BOWLINGHALL VARA B-FALKÖPING D XX-XX
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM C-SKARA C XX-XX
10:00 HJO BOWLINGCENTER HJO B-HERRLJUNGA D XX-XX
10:00 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-LIDKÖPING C XX-XX
 
OMGÅNG  3  TORSDAG  27 SEPTEMBER
 
10:00 VARA BOWLINGHALL VARA B-TEN LANES A XX-XX
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING D-HJO B XX-XX
10:00 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-HERRLJUNGA D XX-XX
11:40 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO D-TIDAHOLM C XX-XX
11:40 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-LIDKÖPING C XX-XX
 
OMGÅNG  4  TORSDAG  4  OKTOBER
 
09:30 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA D-SKARA C XX-XX
10:00 TEN LANES SKÖVDE TEN LANES A-TIDAHOLM C XX-XX
10:00 VARA BOWLINGHALL VARA B-HJO B XX-XX
10:00 LIDKÖPINGS BOWLINGHALL LIDKÖPING C-RV TIBRO D XX-XX
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING D-TÖREBODA C XX-XX
 
OMGÅNG  5  TORSDAG  18  OKTOBER
 
13:00 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA D-RV TIBRO D XX-XX
10:00 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-VARA B XX-XX
10:00 LIDKÖPINGS BOWLINGHALL LIDKÖPING C-TIDAHOLM C XX-XX
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING D-SKARA C XX-XX
10:00 HJO BOWLINGCENTER HJO B-TEN LANES A XX-XX
 
OMGÅNG  6  TORSDAG  1 NOVEMBER
 
10:00 TEN LANES SKÖVDE TEN LANES A-LIDKÖPING C XX-XX
10:00 HJO BOWLINGCENTER HJO B-TÖREBODA C XX-XX
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM C-HERRLJUNGA D XX-XX
10:00 VARA BOWLINGHALL VARA B-SKARA C XX-XX
11:40 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO D-FALKÖPING D XX-XX
 
OMGÅNG  7  TORSDAG  15 NOVEMBER
 
10:00 TEN LANES SKÖVDE TEN LANES A-TÖREBODA C XX-XX
10:00 LIDKÖPINGS BOWLINGHALL LIDKÖPING C-HERRLJUNGA B XX-XX
10:00 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-HJO B XX-XX
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM C-FALKÖPING D XX-XX
10:00 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO D-VARA B XX-XX
 
OMGÅNG  8  TORSDAG  22  NOVEMBER
 
09:30 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA D-TEN LANES A XX-XX
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING D-LIDKÖPING C XX-XX
10:00 VARA BOWLINGHALL VARA B-TIDAHOLM C XX-XX
10:00 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-SKARA C XX-XX
11:40 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO D-HJO B XX-XX
 
OMGÅNG  9  TORSDAG  13  DECEMBER
 
10:00 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-TEN LANES A XX-XX
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING D-HERRLJUNGA D XX-XX
10:00 LIDKÖPINGS BOWLINGHALL LIDKÖPING C-VARA B XX-XX
10:00 HJO BOWLINGCENTER HJO B-TIDAHOLM C XX-XX
11:40 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO D-TÖREBODA C XX-XX
 
OMGÅNG  10  TORSDAG  10  JANUARI  2019
 
10:00 VARA BOWLINGHALL VARA B-HERRLJUNGA D XX-XX
10:00 TEN LANES SKÖVDE TEN LANES A-FALKÖPING D XX-XX
10:00 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-TIDAHOLM C XX-XX
10:00 HJO BOWLINGCENTER HJO B-LIDKÖPING C XX-XX
11:40 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO D-SKARA C XX-XX
 
OMGÅNG  11  TORSDAG  24  JANUARI  2019
 
10:00 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO D-TEN LANES A XX-XX
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING D-VARA B XX-XX
11:40 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-TIDAHOLM C XX-XX
09:30 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA D-HJO B XX-XX
10:00 LIDKÖPINGS BOWLINGHALL LIDKÖPING C-TÖREBODA C XX-XX
 
OMGÅNG  12  TORSDAG  7  FEBRUARI  2019
 
09:30 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA D-TÖREBODA C XX-XX
10:00 TEN LANES SKÖVDE TEN LANES A-VARA B XX-XX
10:00 HJO BOWLINGCENTER HJO B-FALKÖPING D XX-XX
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM C-RV TIBRO D XX-XX
10:00 LIDKÖPINGS BOWLINGHALL LIDKÖPING C-SKARA C XX-XX
 
OMGÅNG  13  TORSDAG  21  FEBRUARI   2019
 
10:00 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-FALKÖPING D XX-XX
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM C-TEN LANES A XX-XX
10:00 HJO BOWLINGCENTER HJO B-VARA B XX-XX
11:40 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO D-LIDKÖPING C XX-XX
11:40 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-HERRLJUNGA D XX-XX
 
 
OMGÅNG  14  TORSDAG  7  MARS   2019
 
10:00 VARA BOWLINGHALL VARA B-TÖREBODA C XX-XX
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM C-LIDKÖPING C XX-XX
10:00 TEN LANES SKÖVDE TEN LANES A-HJO B XX-XX
10:00 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-FALKÖPING D XX-XX
11:40 KRUSETS BAR O BOWLING RV TIBRO D-HERRLJUNGA D XX-XX
    
OMGÅNG  15  TORSDAG  21  MARS 2019
 
09:30 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA D-TIDAHOLM C XX-XX
10:00 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-HJO B XX-XX
10:00 LIDKÖPINGS BOWLINGHALL LIDKÖPING C-TEN LANES A XX-XX
10:00 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-VARA B XX-XX
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING D-RV TIBRO D XX-XX
 
OMGÅNG  16  FREDAG  29  MARS  2019
 
09:30 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA D-LIDKÖPING C XX-XX
10:00 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-TEN LANES A XX-XX
10:00 HJO BOWLINGCENTER HJO B-SKARA C XX-XX
10:00 BOWLINGSTÄLLET FALKÖPING D-TIDAHOLM C XX-XX
10:00 VARA BOWLINGHALL VARA B-RV TIBRO D XX-XX
 
OMGÅNG  17  TORSDAG  4  APRIL  2019
 
10:00 TEN LANES SKÖVDE TEN LANES A-HERRLJUNGA D XX-XX
10:00 LIDKÖPINGS BOWLINGHALL LIDKÖPING C-FALKÖPING D XX-XX
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM C-VARA B XX-XX
10:00 HJO BOWLINGCENTER HJO B-RV TIBRO D XX-XX
10:00 HAPPY BOWL SKARA SKARA C-TÖREBODA C XX-XX
 
OMGÅNG 18  YORSDAG  18  APRIL  2019
 
09:30 MÖRLANDA BOWLINGCENTER HERRLJUNGA D-FALKÖPING D XX-XX
10:00 TEN LANES SKÖVDE TEN LANES A-SKARA C XX-XX
10:00 VARA BOWLINGHALL VARA B-LIDKÖPING C XX-XX
10:00 FORSHALLEN TIDAHOLM C-HJO B XX-XX
10:00 GJ BOWLING TÖREBODA TÖREBODA C-RV TIBRO D XX-XX